м.Київ, вул.Кримського,4А 📞+38(097)340-50-74 fs-bud@ukr.net,fs-bud.com

Хостинг от uCoz

ЗИМОВІ САДИ
 
Зимовим садом називають частину кімнати, прибудову до будинку або окрему будівлю, як правило, з прозорим дахом і стінами. У будинку або квартирі вони можуть використовуватися як додаткове приміщення. За бажанням замовника та проекту дизайнера у них можна розміщувати кабінети, влаштовувати кімнату відпочинку, висаджувати оранжереї тощо.

Сьогодні за поняттям «зимовий сад» може ховатися все, що завгодно – басейн, тенісний корт, бібліотека, більярдна чи навіть солярій. Поєднує всі ці різні за призначенням приміщення форма: витончена світлопрозора конструкція зі скла та металу. Престижний зовнішній вигляд та високий рівень комфорту зимових садів перетворили їх на популярну архітектурну споруду. Останнім часом зимовий сад не рідкість в особистій заміській резиденції та елітному торговому центрі.

 
Насправді, спорудження зимового саду – складний процес, в якому беруть участь дизайнери, інженери-проектувальники, конструктори, майстри на виробництві, кваліфіковані спеціалісти-монтажники та багато інших.

Перед початком проектних робіт необхідно досконало вивчити об'єкт, виконати розрахунок вітрових та снігових навантажень, а також врахувати такі важливі фактори, як власна вага виробу, міцність матеріалу конструкції, розробка вузлів, що примикають, і багато іншого. Створення проекту та сама споруда зимового саду — це ручна робота від початку до кінця, що вимагає точного дотримання всіх технічних вимог. Кожен елемент зимового саду виготовляється із спеціалізованого алюмінієвого профілю. Алюміній має високу міцність при малій питомій вазі, з нього можна виготовляти жорсткі профілі великого розміру, йому під силу прийняти практично будь-яку форму, а отже, він легкий в обробці.

Істотна відмінність зимового саду – це прозорий або напівпрозорий дах. Якщо вертикальні конструкції скління практично нічим не відрізняються від звичайних вікон, то до даху, що знаходиться під нахилом, пред'являються особливі вимоги.Замість звичайного склопакета у дах – обов'язково встановлюються безпечні склопакети з триплексом (внутрішнє скло склопакета, що являє собою скло з двох або більше шарів, "склеенных" разом із допомогою спеціальної плівки - утримує уламки у разі розбиття зовнішнього скла) та загартованим склом (зовнішнє скло склопакета, при руйнуванні утворює дрібні, безпечні уламки скла, що не мають загострених країв і не випадає великими шматками, здатними травмувати людей).

Основні будівельні матеріали, які вам знадобляться при будівництві зимового саду – це скло та алюмінієвий профіль для монтажу несучого каркаса. Монтуючи каркас, не варто забувати про те, що конструкція зимового саду повинна мати серйозний запас міцності – він стане в нагоді в холодну пору року, коли на землю лягає високий шар снігу або дме сильний вітер. Все навантаження має прийняти на себе саме каркас зимового саду, але в жодному разі не скло конструкції, запас міцності якого не розрахований на такий сильний вплив.

 
Наше конструкторське бюро, для кожної конструкції, обов'язково робить індивідуальний статичний розрахунок. Нижче приклад розрахунку деформації конструкції при впливі всіх навантажень (власна вага конструкції, вага склопакетів, вітрове навантаження, снігове навантаження). Розрахунок здійснюється за допомогою програмного забезпечення Autodesk Robot Structural Analysis Professional 2020.
 
 
Надаємо 3D візуалізацію майбутнього зимового саду (докладніше можна подивитися в цьому розділі).   Варіанти моделей зимових садів (докладніше можна подивитися в цьому розділі).
 
Кожна модель – це унікальна споруда. Наша компанія побудує його згідно з Вашими індивідуальними побажаннями та потребами (можна буде спільно розробити індивідуальний план майбутньої споруди), дотримуючись усіх чинних норм України.
 
Зимовий сад (Київська область, п. Конча-Заспа)   Зимовий сад (Київська область, п. Лісники)
 
 
Зимовий сад (м. Київ)   Зимовий сад (м. Київ)
 
 
Зимовий сад (Одеська область, п. Затока)   Зимовий сад (Київська область, с. Мала Олександрівка)